Ümitköy Rehberi - Spor http://www.umitkoyrehberi.com/index.html Ümitköy artık burada... Ümitköy Rehberi - Spor 220 55 http://www.umitkoyrehberi.com/index.html http://www.umitkoyrehberi.com/images/site/umitkoyrehberi_logo.gif <![CDATA[Grenada Life Pilates Studio]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/grenada-life-pilates-studio/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/grenada-life-pilates-studio/index.html Grenada Life Pilates StudioPilates Studio]]> <![CDATA[Happy Pilates Studio]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/happy-pilates-studio/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/happy-pilates-studio/index.html Happy Pilates StudioUzaman kadromuz ile birebir alteli pilates dersi]]> <![CDATA[Aqua Apple Garden]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yuzme-havuzu/aqua-apple-garden/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yuzme-havuzu/aqua-apple-garden/index.html Aqua Apple GardenAqua Apple Garden Havuz, sizlere serin ve eğlenceli bir yaz dönemi geçirmeyi vaadediyor...]]> <![CDATA[Aslı Can NevaYoga]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/asli-can-nevayoga/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/asli-can-nevayoga/index.html Aslı Can NevaYoga Hatha Yoga, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga, Yoga Terapi, Pilates]]> <![CDATA[Curves]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/curves/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/curves/index.html CurvesOnbinden fazla şubesiyle dünyanın en büyük fitness kuruluşu Çayyolu'nda.]]> <![CDATA[Çayyolu Tenis Kulübü]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/tenis-kulubu/cayyolu-tenis-kulubu/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/tenis-kulubu/cayyolu-tenis-kulubu/index.html Çayyolu Tenis KulübüKulübümüzde, 1 açık kort ve doğalgaz ısıtmalı 2 kapalı kort mevcuttur]]> <![CDATA[ENNfit Family Sports Club]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/ennfit-family-sports-club/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/ennfit-family-sports-club/index.html ENNfit Family Sports ClubAile Spor Kulübü]]> <![CDATA[Maha Mantra Yoga Merkezi]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/maha-mantra-yoga-merkezi/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/maha-mantra-yoga-merkezi/index.html Maha Mantra Yoga MerkeziEğitim Merkezlerimiz; Tüm yaşamımızı kozmik enerjiyi hissederek, başarılı ve bilinçli, kendine güven içinde nasıl yaşayabileceğimizi anlatmaya çalışmak amacıyla kurulmuştur.]]> <![CDATA[Neva Sanat ve Gelişim Merkezi]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/neva-sanat-ve-gelisim-merkezi/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/neva-sanat-ve-gelisim-merkezi/index.html Neva Sanat ve Gelişim MerkeziNEVA Sanat ve Gelişim Merkezi içinde sanatı, kişisel ve ruhsal gelişimi, en önemlisi sevgiyi içermesi ve bütünlüğe, birliğe hizmet etmeyi amaçlamıştır.]]> <![CDATA[SDS Bisiklet]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/sds-bisiklet/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/sds-bisiklet/index.html SDS BisikletBisiklet Satış ve Tamirinde Sıradışı Bir Firma]]> <![CDATA[Sportif Yaşam Kulübü]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/sportif-yasam-kulubu/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/sportif-yasam-kulubu/index.html Sportif Yaşam KulübüAnkara'nın en gözde yerleşim merkezi Çayyolu'nda, zengin aktivite seçenekleri sizi bekliyor...]]> <![CDATA[Studio Yoga Life]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/studio-yoga-life/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/studio-yoga-life/index.html Studio Yoga LifeYoga yapın, sağlıklı kalın, genç kalın...]]> <![CDATA[United Clubs]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/united-clubs/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/spor-salonu/united-clubs/index.html United ClubsFitness ve kaliteli yaşam uzmanları şimdi de Konutkent'te !]]> <![CDATA[United Clubs]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yuzme-havuzu/united-clubs/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yuzme-havuzu/united-clubs/index.html United ClubsYENİ NESİL SPOR MERKEZİ]]> <![CDATA[Çayyolu Tenis Kursu]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/tenis-kulubu/cayyolu-tenis-kursu/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/tenis-kulubu/cayyolu-tenis-kursu/index.html Çayyolu Tenis KursuCayyolu Ozel Tenis Kursu]]> <![CDATA[LİMAN YOGA ANKARA]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/liman-yoga-ankara/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/liman-yoga-ankara/index.html ankarada yoga dersi, çayyolunda yoga]]> <![CDATA[Line Dance]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/line-dance/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/line-dance/index.html Dans Okulu]]> <![CDATA[Maha Mantra Yoga Merkezi]]> http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/maha-mantra-yoga-merkezi/index.html Wed, 20 September 2017 12:00:00 GMT http://www.umitkoyrehberi.com/firma-detay/spor/yoga/maha-mantra-yoga-merkezi/index.html Yoga - Meditasyon - Kişisel Gelişim - Reiki - Şifa Enerjisi - ANKARA]]>