Grenada Life Beauty

Grenada life güzellik merkezi
Adres:
Ümit Mahallesi 1. Cadde No:22 Ümitköy/Ankara
Puan:
  •  Detaylı Bilgi
  •  Harita
  •  Resimler
  •  Video
  •  Yorumlar
  •  Yorum Yaz

 


GRENADA PERSONAL TRAINING&BEAUTY LIFE DA UYGULANMAKTA OLAN CİLT BAKIMLARI


 TEMEL CİLT BAKIMI ;Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj,  serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla çok genç yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Cilt bakımı yaparken doğru ürün seçimi çok önemlidir bu yüzden biz  hangi ürün grubunu kullanacağımıza karar verebilmek için bakıma başlamadan önce kapsamlı bir cilt analizi yapmaktayız. Bu uygulama ile cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır,  kan dolaşımı hızlandırılır, cilt ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırılır,nem depo edici ve hücre yenileyici işlemlerle taze canlı bir görünüm ortaya çıkar...

 

YAĞLI VE AKNELI CILT BAKIMI  

 


Sivilceler karma ve yağlı cilt yapısına sahip kişilerde özellikle ergenlik dönemi başta olmak üzere sıkça rastlanan bir cilt sorunudur. Ancak bu her yağlı ve karma ciltte sivilcelenme olacağı anlamına gelmez. Çünkü bu tamamen hormonların etkisi ile salgılanan yağ(sebum) oranı ile ilgilidir.

Cilde sürekli parlak bir görünüm veren yağ salgısı zamanla gözenekleri tıkayarak özellikle alın-burun ve çene bölgelerinde siyah nokta ve komodonların oluşmasına neden olur. Eğer kişi düzenli olarak cildini bu siyah noktalardan arındırmaz ise bunlar gözenekleri tamamen tıkar, cildin oksijen ile temas edip hava almasını engeller. Bu da zaman içerisinde cildin son derece solgun ve cansız gözükmesine neden olur ve en önemlisi yağ salgılanması devam ettiği için oluşan siyah noktalar önce sivilcelere daha sonra da yoğunlaşarak akne ve kistik aknelere dönüşebilir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus cildin doğru ürünler kullanılarak temizlenip, dezenfekte edilmesidir. Ayrıca sivilceleri sıkmak da çok sakıncalı bir işlemdir. Bu daha sonra sivilcelerin daha çok yayılmasına sıkılan yerlerde leke ve çukurlar kalmasına neden olabilir.

Biz salonumuzda bu konuda her şeyden önce kişinin cilt yapısı, yaşı, yeme-içme alışkanlıkları ve sivilce yoğunluğu gibi konuları göz önünde bulundurarak işleme başlıyoruz. Sivilce bakımı için tamamen bu yönde geliştirilmiş özel ürünler (süt-tonik-serum-ampul-maske gibi) kullanarak cildin derinlemesine temizlenmesi, siyah noktalardan arınmasını yaş salgısının dengelenmesini, gözeneklerin sıkılaşmasını ve en önemlisi hiçbir şekilde sıkma işlemi yapmadan sivilcelerin kurutulmasını ve yenilerinin çıkışının önlenmesini sağlamaktayız. Eğer çok yoğun bir akne problemi ile karşı karşıya isek o zaman bir hekime danışarak hormon testi yapılmasını öneriyoruz. Çünkü bazı akne türlerinde sadece cilt bakımı yetersiz kalabiliyor ve programın ağız yolu ile alınacak ilaçlar ile de desteklenmesi gerekebiliyor.Genellikle sivilce bakımı problemin yoğunluğuna göre haftada 1 ana 1 de ara bakım olmak üzere toplam 10 ya da 12 seans sürmektedir. Program süresince ve sonrasında da kişinin doğru ürünler kullanarak ev bakımını da ihmal etmemesi gerekir.

 
LIFTOSOME SIKILASTIRICI VE PARLAKLIK VERİCİ BAKIM;


Vitamin c konsantresi iceren anında lifting ve sıkılaştırma etkisi yapan maske.LIFTOSOME olgun ciltlerin problemlerini tedavi etmek icin özel olarak gelistirilmiş bir bakımdır.Bakımın sonunda cildiniz gözle görülür bir sekilde daha pürüzsüz sıkılaşmış ve yorgunluk cizgilerinizin kaybolduğunu göreceksiniz..
 KİMYASAL PEELING ;  Güneş, yanık ve herediter faktörlerin deride oluşturduğu kırışıklar, güneşe ve yaşa bağlı lekeler, karaciğer lekeleri, çiller, kanser potansiyeli taşıyan kabuklu kızarıklık veya yüzdeki koyu renkli lekeler, melazma denilen hormonal veya gebelik lekelerini açabilen bir bakımdır. Aktif aknede iyileşmeye ve akne izlerinde düzelmeye yardımcıdır.


Peeling tedavisi uygulanan bazı cilt problemleri;Akne (sivilce) TedavisiAknelerin iyileştirdikten sonra bıraktığı izlerin tedavisinde (Skarlar)Kırışıklıklar ve ince çizgilerin giderilmesiCiltteki açık porların (gözeneklerin)kapanmasıYaşlılık lekelerinin giderilmesiGebelik lekelerinin giderilmesiYaşlılık ve güneş lekelerinin tedavisiYaşlanma etkilerini geciktirilmesi


 
GRENADA PERSONAL TRAINING&BEAUTY LIFE DA UYGULANMAKTA OLAN VUCUT BAKIMLARI


BODY SCRUP; deniz mineralleri ve aha'lı peeling ler kullanılarak vücudun ölü hücrelerden arındırılması işlemidir..vücudun ihtiyacına göre kullanılan serum ve kremler ile cilt canlılığını kazanır,ipeksi bir görünüm kazanır vücuttakı ödem atılır..body scrup düzenli alındığında vücutta sıkılaşma ve incelme gözle görülür hale gelir.


DETOX BODY WRAP:ödem ve toksin atımını sağlayan aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyen vücut bakımıdır...


FIRMING BODY WRAP;yoğun sıkılaşma sağlayan scrup ,yosun ,serum ,ve kremler kullanılır...ürünler sıkılaşmaya destek olan masaj maniplasyonlarıyla uygulanır....


SLIMMING BODY WRAP ; Aktif spor akabinde düzenli alındığında vücutta incelmeyi sağlarken , kan dolaşımını düzenleyen inceltici bakımdır....


ANTI-CELL BODY WRAP ; kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik masaj maniplasyonlarıyla birlikte, selülit icin özel scrup, yosun, serum ve kremler kullanılarak uygulanan kişiye özel bir bakımdır..ayrıca duş gerektirmeyen ,yoğun selülitli bölgeye uygulanan ,soyularak çıkartılan termo active maskesiyle ve masajla tamamlanan özel bir selülit bakımıdır.


Selülit ve bölgesel zayıflama tedavisine yeni bir yaklaşım getiren AWT (akustik dalga tedavisi) ;


Bu mucizevi alet selülitin başlıca 2 nedeni üstüne etki gösteriyor. Birinci etkisi selülite yol açan; fibröz sebta ve yağların alt dermis içinde3 oluşturduğu çıkıntılar üzerinde görülüyor. İkinci etkisi ise şok dalgaların deriden ve yağlardan geçip fibröz sebtayı kollajenden ayırarak deriyi serbest bırakması yönünde; böylece cilt yüzeyi düzgün görünüme karışıyor. AWT çalışma prensibi nano-enerji dalgalarına dayanıyor. Kısa süreli ve yüksek enerjili şok dalgaları yağlı dokunun çözülmesini sağlayarak cilt görünümünü pürüzsüzleştiriyor.Şok dalgaları sonrası cildin sıkılaşması yağ doku kaybı gerçek ve bilimsel olarak gösterilebilir. Cilt sıkılaşmaası ve yağ doku kaybı ile özel bir diyete gerek kalmadan bölge başına yüzde 5-12 arasında incelme söz konusudur.


THALASPA ;kan dolaşımını düzenleyen, yoğun ödem attıran,düzenli alındığında dolaşım bozukluğundan kaynaklanan yoğun bacak ağrılarına çözüm olanağı sunan bir prestij bakımdır...


AYRICA BU BAKIMLAR DIŞINDA KİŞİNİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK UYGULANAN ÖZEL BAKIMLARDA MEVCUTTUR...
 
 

Kayıtlı resim bulunmamaktadır.
Firmaya ait kayıtlı video bulunmamaktadır.
Bu firma için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için Yorum Yaz sekmesini tıklayınız.
Ad Soyad:
Ad soyad yazınız.
E-Posta:
E-Posta adresi yazınız.Hatalı e-posta adresi.
Yorum:
Lütfen boş bırakmayınız.
 
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2009 - 2019
Ümitköy Rehberi bir Sake İnternet Teknolojileri hizmetidir.