Flavers Estetik ve Güzellik Merkezi

Beslenme eğitimi ve danışmanlık hizmeti. Sağlıklı zayıflama, diyet ve kavitasyon hizmeti.
Adres:
Mutluköy Sitesi 1. Cadde 13. Sokak No:1 Ümitköy/Ankara
Puan:
  •  Detaylı Bilgi
  •  Harita
  •  Resimler
  •  Video
  •  Yorumlar
  •  Yorum Yaz

Beslenme Eğitimi ve Danışmanlığı

Herkesin beslenme ve disipline ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaca yönelik, deneyimli beslenme ve diyet uzmanımız merkezimizde hizmet vermektedir.

Beslenme ve diyet uzmanımız kişinin beslenme ihtiyacını belirler, gerekli vücut bileşenlerinin analizini yapar.

Body Analyzer

Body Analyzer cihazıyla; şişmanlık ve selülit problemlerine yönelik olarak vücuttaki yağlı ve yağsız dokuların miktarı saptanır, vücut kalori ihtiyacının hesaplanması sağlanır. Dolayısıyla vücut şekillendirmedeki tedavi takibini belirleyen önemli bir yöntemdir.

Vücut Şekillendirme

Kavitasyon

Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

Resolution Seven - Vakum Sistemi

3 Mhz Ultrasound dalgası ile kombine üç aşamalı Endomasaj sistemidir. Beş seans sonra istenilen sonuçlara ulaşılabilen etkili bir cihazdır.

Resolution Seven 3 Mhz Ultrasound dalgası ile kombine üç aşamalı Endomasaj sistemidir. Beş seans sonra istenilen sonuçlara ulaşılabilen etkili bir cihazdır.

- Kan dolaşımı

- Lenf drenaj

- Selülit

- Hypotony (elastikiyet eksikliği)

- Anti-aging (yaşlanmayı önleme) etkisi

- Sarkma işaretleri

- Kırışıklık

Lenf Drenaj Masajı

Lenf drenaj özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Prosör adı verilen bir cihaz ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli amacı vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktır.

Slim Up

8 infrared ışık kaynağından çıkan ışınlar deri tabakalarını geçerek derin dokularda ısı artışı sağlar. Böylece kan dolaşımını uyarır ve dokulardaki yağ metabolizması artar. Pasif cimnastik işlevi görür.

Firmaya ait kayıtlı video bulunmamaktadır.
Bu firma için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için Yorum Yaz sekmesini tıklayınız.
Ad Soyad:
Ad soyad yazınız.
E-Posta:
E-Posta adresi yazınız.Hatalı e-posta adresi.
Yorum:
Lütfen boş bırakmayınız.
 
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2009 - 2019
Ümitköy Rehberi bir Sake İnternet Teknolojileri hizmetidir.